Spacer po kultowych miejscach Lęborka

Zapraszamy na niecodzienny spacer po miejscach, których już nie ma, a  zapisały się w pamięci Lęborczan. 21 września o godz. 11 spotkamy się w holu biblioteki i razem z Wiesławem Budkowskim poznamy Lębork lat 50 i 60.

Wiesław Budkowski, geograf, przewodnik turystyczny jest mieszkańcem Lęborka od 1946 roku i jak nikt inny potrafi opowiadać o miejscach i ludziach. Zna je przecież z autopsji.

Wstęp wolny. Zapraszamy

#lęborskieczwartki #kultowylębork #kultowemiejscalęborka

Projekt "Kultowe miejsca Lęborka" dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu "Patriotyzm jutra".

Grafika 1: Spacer po kultowych miejscach Lęborka