Wieczór kolęd z zespołem Bel Canto

Zapraszamy 17 stycznia 2019 r. o godz. 18.00 do klubu biblioteki na wieczór kolęd z zespołem Bel Canto. Obok możliwości posłuchania (i zaśpiewania) najpiękniejszych bożonarodzeniowych utworów podczas wieczoru będzie można poznać najaktywniejszych czytelników biblioteki.
Osobie, która wypożyczyła największą liczbę materiałów bibliotecznych  (książek, płyt, filmów)   przyznany zostanie tytuł CZYTELNIKA ROKU 2018.

Niespodzianka - karnawałowe slow food Moniki Gałasiewicz..

Więcej o Bel Canto

Grafika 1: Wieczór kolęd z zespołem Bel Canto